top

Oferta dla Firm

Rozumiemy, jak ważny jest dziś jasny przekaz.

 

Tłumaczenia specjalistyczne

Oferujemy profesjonalne usługi tłumaczeń tekstów specjalistycznych, w tym dokumentacji technicznej, instrukcji obsługi maszyn, patentów i graficznego interfejsu użytkownika w ponad 20 językach. Nasze rozwiązania gwarantują jednolitość terminologii występującej w danej dziedzinie. Wykonujemy również korekty tekstów i tłumaczeń.

 

Marketing i lokalizacja

Nadrzędnym celem każdej firmy jest klient i jego potrzeby, które należy poznać, pobudzić, a nawet kreować. Świadomi znaczenia komunikacji zewnętrznej, zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie tłumaczeń marketingowych i lokalizacji. Wkładamy cały nasz wysiłek w to, by przekład treści reklamowych był zgodny ze specyfiką danej kultury i idealnie docierał do grupy docelowej. Dbamy o każdy szczegół w trosce o zadowolenie klientów.

 

Tłumaczenie rysunków i opracowanie graficzne

Dla klientów oczekujących kompleksowej usługi oferujemy profesjonalny skład graficzny i przygotowanie przetłumaczonych materiałów do druku. Może to być ulotka, broszura, artykuł do publikacji prasowej, wielonakładowa produkcja katalogu firmowego bądź inny materiał, w którym wymagana jest doskonała jakość grafiki i zdjęć.

Dysponujemy również specjalistycznym oprogramowaniem do tłumaczenia i lokalizacji rysunków technicznych wykonanych w programie AutoCAD oraz rysunków technicznych zapisanych w formatach DXF lub DWF.

 

Rysunki AutoCAD

Rysunki AutoCAD wbrew pozorom zawierają prosty i zwięzły techniczny tekst. Istnieje przekonanie, że tłumaczenie tego typu materiałów jest pracochłonne, a co za tym idzie kosztowne. Nic bardziej mylnego. Zestaw rysunków technicznych do jednej maszyny lub zestawu urządzeń tego samego producenta charakteryzuje się dużą powtarzalnością. Dlatego z pomocą odpowiedniego oprogramowania do lokalizacji tłumaczenie schematów AutoCAD odbywa się szybko i w niskiej cenie.